İLETİŞİM

Tuban Harita Şehircilik İnşaat

Tuban Öztürk Hakkında

TUBAN HARİTA ŞEHİRCİLİK İNŞAAT Kurucusu Tuban Öztürk, 1978 yılında Antakya’da doğmuştur. Lisans hayatını Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği’nden mezun olarak tamamlamıştır. Lisans öğreniminden sonra İstanbul’daki çalışma deneyimi ardından, Antakya’da Orjin İnşaat Harita Ltd. Şti.’de kurucu ortak olarak faaliyetlerine başlamıştır. Memleketi Hatay’da sayısız proje ve faaliyet gerçekleştiren Tuban Öztürk, kariyerine kendi ismini taşıyan Tuban Harita- Şehircilik- İnşaat’ı kurarak devam etmektedir. Öztürk, firmasının en önemli değerinin insan olduğunu savunarak yaptığı her işte yeniliklere, son teknolojiye, inovasyona, çalışanlarının gücüne ve desteğine inanarak faaliyetlerini sürdürmektedir.
 Tuban Harita; ihtiyaçlara uygun hizmetleri, değişen teknolojiye ayak uydurarak mühendislik temelli projelerle gerçekleştirme odağındadır. Teknolojik ekipmanlar ve profesyonel iş ahlakı ile ihtiyaç duyulan tüm harita hizmetlerini karşılama önceliğiyle “ihtiyaç duyulan hizmetin zamanında ve teknik hassasiyetle teslim edilerek karşılıklı memnuniyet sağlama” vizyonu çerçevesinde çalışmalar yürütülmektedir

Tuban Harita
Tuban Harita

İleri teknoloji ve insan odaklı projeleri haricinde, sosyal sorumluluk projelerinde de görev alarak topluma fayda sağlayacak hizmetleri gönüllü olarak yürütmektedir. Toplumsal gelişime katkıda bulunma felsefesiyle Tuban Öztürk’ün, görev aldığı belli sivil toplum kuruluşları da bulunmaktadır. 2018-2021 yılları arasında Hatay Kadın Girişimciler Derneği (KAGİD) Başkanlığı ve Doğu Akdeniz Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu’nda (DASİFED) başkan yardımcılığı görevlerinde bulunmuştur.

Girişimciliğin “hayat şekli” olduğuna inanarak çalışmalarını yürüten Tuban Öztürk mesleğinin de verdiği yatkınlıkla teknolojiyi odağına alarak Dijital Pazarlama, Marka Yönetimi ve Stratejik Pazarlama konularında da eğitimler almıştır.